Móda a krása

4 kroky k dokonalému dekoltu

12.2.2016

Není žádným tajemstvím, že právě dekolt a ňadra jsou největší předností každé ženy. Není se proto čemu divit, že jej většina žen a dívek hrdě vystavuje a dává na obdiv okolí. Na co ale mnoho z vás zapomíná, je pravidelná a svědomitá péče o pokožku v oblasti dekoltu – a to je chyba. Jestliže se chcete svým dekoltem a přednostmi pod ním začátkem jara pyšnit, pak byste měli vědět, jak o něco správně pečovat. Dnešní článek vám poradí, jak dosáhnout dokonalého dekoltu ve čtyřech jednoduchých krocích.

Krok první: Nezapomínejte na dostatečnou hydrataci

O skutečnosti, že je tělo potřeba dostatečně hydratovat i zevnitř, vás jistě nemusíme dlouze přesvědčovat. Snem každé ženy je krásná a zdravá pokožka plná života a vitality. Tohoto stavu lze docílit za pomoci hydratace – doporučujeme vám o dekolt pečovat přípravky s obsahem vitamínu E a ovocnými kyselinami ať už v podobě tělového mléka nebo krému. Jestliže máte pokožku suchou, pak byste o ni měli pečovat s přípravky obsahujícími bambucké máslo, které pokožku zbytečně nedráždí a je vhodné i pro ženy s problematickou pletí.

Krok druhý: Pravidelný peeling dodá dekoltu svěžest

I během sprchování můžete myslet na dokonalý vzhled vašeho dekoltu a to hned dvojím způsobem. Nevadí vám studenější sprška? Pak věřte, že chladnou sprchou dodáte vašemu dekoltu potřebnou svěžest a zároveň pokožku v této oblasti příjemně prokrvíte, vypnete a dodáte jí vláčnost. Zapomínat byste neměli ani na pravidelnou péči v podobě peelingu, který odstraní odumřelé buňky – doporučujeme provádět jedenkrát týdně.

Krok třetí: Pečující maska klidně i vlastní výroby

Určitě znáte pečující masky určené na obličej a kdo ví – možná je čas od času i používáte. Co takhle vyzkoušet masku i na dekolt? Učinit tak můžete například před sprchováním a určitě vás potěšíme, že za masky nemusíte utrácet balík peněz – klidně si je vyrobte doma! Stačí zabrouzdat po internetu, kde naleznete řadu zajímavých receptů na masky určené pro péči o dekolt a jeho okolí.

Krok čtvrtý: Jednou provždy zatočte s pupínky

Mnoho žen a dívek trápí nevzhledné pupínky v dekoltu, které nevypadají dobře a sráží jejich sebevědomí. Možná by se i v oblasti vašeho dekoltu našel nejeden nechtěný vřídek, pro který odmítáte nosit výstřihy. Jak proti nim zakročit? Jednoduše a levně! Na pomoc si povolejte obyčejné kostky ledu, kterými si můžete pokožku v dekoltu namasírovat – na menší pupínky to zaručeně pomůže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *