Móda a krása Nejoblíbenější oblečení Ostatní

5 tipů: V jakých e-shopech nakoupit měkké vánoční dárky?

16.11.2020

Děláme si z nich legraci, přesto se jedná o jedny z nejpraktičtějších a nejčastějích dárků, které pod stromem nacházejí dospělí. Kam pro ně letos zajít, když kamenné obchody jsou zavřené? Využijte toto omezení k objevování nových e-shopů.

Je rozdíl, jestli sháníte halenku pro maminku, nebo tričko pro puberťáka. My jsme pro vás dali seznam 5 oblíbených e-shopů, kde nakoupíte měkouše pro celou rodinu.

1. Bonprix.cz: Nejen pro maminku

Bonprix.cz je ověřeným obchodem, který fungoval už v dobách, kdy internetové nákupy byly teprve v plenkách. Možná i vám chodil domů katalog Bonprixu, z nějž jste si mohli objednávat. Jde o německou firmu, která je velmi úspěšná a její oblečení je poměrně kvalitní.

Ve stylu oblečení Bonprixu se pravděpodobně najde vaše maminka, případně i mladší žena, která má elegantní vkus.

Využijte slevu 10 % na Bonprix.cz a dopravu zdarma! Platí od 25. do 29. listopadu 2020.

2. Different.cz: Pro dospívající dceru

Different.cz je obchod s módou prvotřídních značek, které mají ve světě jméno. Zaměřuje se na zákaznice a zákazníky, již se neostýchají vyčnívat z davu. Zdejší móda je hravá, mladistvá a hlavně originální.

Nakoupíte zde skoro pro celou rodinu, ostatně stačí si prostudovat kategorii Tipy na dárky. Ne každý však má odvahu na oblečení odvážných značek. Nákup tady doporučujeme pro dospívající a mladé dospělé.

3. 4fstore.cz: Něco pro taťku

4fstore.cz je obchod se sportovní a streetwear módou. Přesně to se hodí zejména pro muže – včetně tatínků. Koupíte tady stylové oblečení vhodné pro mladší i starší muže od bund přes sportovní kalhoty až po mikiny a trička.

V e-shopu pořídíte i vyloženě sportovní vybavení jako například kompresní prádlo. Máte-li tatínka sportovce, možná by ocenil něco takového. Nebo raději brácha?

4. Elka-underwear.cz: Pro vás a vaši drahou polovičku

Elka-underwear.cz je e-shop s originálním spodním prádlem. Můžete zde pořídit trenky pánské i dámské v ladícím designu. Tedy to byl původní záměr, v současnosti e-shop prodává třeba i podprsenky nebo sety na spaní.

Tady obdarujete celou rodinu najednou. Co byste řekli na rodinné trenýrky? Do rodin s malými dětmi jde o roztomilý dárek, starší děti už asi ze sladěného oblečení tak nadšené nebudou.

5. Zoot.cz: Pro mladé i starší

Zoot.cz je v českém internetovém rybníčku velmi dobře známý e-shop. Na předvánoční období má přichystanou spoustu slev a také rozjel velkou vánoční kampaň, jejíž tváří je Nikol Štíbrová. V našem přehledu nemůže chybět, protože právě on je tím, kdo v Česku začal propagovat ideu objednat si zboží domů a v případě, kdy vám nesedí, ho bezplatně vrátit.

Tady obléknete zejména své starší děti, maminku, tátu a vlastně i babičku. Je jedno, jestli sháníte elegantní, nebo vtipné kousky. Mají vážně všechno.

Tak kde nakoupíte vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *