Móda a krása Ostatní

Co je to trenčkot a jak ho vybrat

17.9.2016

Trenčkot patří mezi oblíbené oblečení pánských i dámských šatníků a zájem o ně rok co rok roste. Přesto o nich ale spousta lidí neví a mnozí nemají představu, jak správný trenčkot vybrat. V tomhle článku jsme se vám rozhodli s výběrem trenčkotu poradit.

Co je to trenčkot

Trenčkot je charakteristický druh kabátu. Nejčastěji má klasické zapínání na knoflíky a praktické zavazování v pase na vytvoření postavy. Charakteristická bývá také délka trenčkotu, která nekončí u pasu, ale sahá až nad kolena. Tento jedinečný vzhled trenkotů se stal oblíbený jak u žen, tak i u mužů.

Jak vybrat trenčkot

Mnozí si dělají při výběru trenčkotu zbytečné obavy, že jim nesedne. Na výběru trenčkotu není ale nic těžkého. Stačí se trefit do správné velikosti, která je totožná, jako při výběru klasického kabátu. Naopak při výběru o číslo většího kousku se nic neděje, protože si můžeme páskem trenčkot libovolně dotáhnout.

Při výběru se tedy hlavně zaměřte na to, aby se vám trenčkot líbil. Vyberte správnou barvu, střih i materiál. Pokud si nejste jistí velikostí, je dobré trenčkot vybírat v e-shopu, ve kterém můžete trenčkot zdarma vrátit.

Přidáváme odkaz na doporučený e-shop s trenčkoty a možností nesedící velikost vrátit.

Takto můžete libovolně vybrat velikost, která vám přesně sedne. Tipem od nás je také nakupovat trenčkoty ve výprodeji, kde můžete trenčkot zakoupit se skvělou slevou.

Doporučené značky trenčkotu

Jsou značky, které výrobě trenčkotu opravdu rozumí. Za naši redakci jsou to hlavně:

VILA

Only

Vero Moda

Dorothy Perkins

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *