Móda a krása

Dokonalé řasy krok za krokem

10.2.2016

Dokonale dlouhé řasy – upřímně neexistuje nic, co by činilo ženský pohled natolik svůdným, jako právě perfektně nalíčené řasy. Mnoho z vás možná zastává názor, že vykouzlit si nádherně nalíčené řasy je běh na dlouhou trať a jen málokdo má tolik času věnovat během líčení tolik času jen jedné části obličeje. Hloupost. Věřte nebo ne, ale dokonale svůdných řas můžete dosáhnout i vy a to během několika kroků! Chcete-li mít pohled bohyně, pak si nenechte ujít následující řádky!

1. Kleštičky na řasy – neodmyslitelný pomocník!

Chcete-li dosáhnout dokonale nalíčených očí, jejichž předností budou nádherně nalíčené řasy, pak se bez kleštiček jednoduše neobejdete. Jejich používání se vůbec nemusíte bát, chce to jen trochu cviku. Určitě si jimi nemůžete nijak ublížit, takže zahoďte obavy a pusťte se do práce – horní řasy v kleštičkách jemně stlačte a pár vteřin podržte v tomto stavu. Získáte tak řasy nádherně zakulacené a tvarované přesně dle vašich představ.

2. Perfektní linka – základ dokonalého líčení!

Namalovat si dvě nachlup stejné linky chce opravdu cvik v rukou, ovšem dobrou zprávou je, že ostré tvrdé linky dávno vyšly z módy a špetka nedokonalosti je proto odpuštěna.

Máte-li s tvořením linek problém, máme pro vás tip: s pomocí tužky si na horním víčku udělejte malé tečky, které poté pomocí štětečku jemně rozmažte tak, aby nepůsobily ostře a krásně se spojily v jednu perfektní linku.

3. Řasenka na scénu – jednoduché tahy jsou nutností!

Nyní již můžete sáhnout po vaší oblíbené nebo osvědčené řasence, která vaše řasy neslepí a pomůže vám dosáhnout perfektního nalíčení. Řasenku nanášejte ladnými tahy směrem od kořínků řas a na jejich konci štětečkem jemně zahýbejte ze strany na stranu. Doporučujeme řasenku nanášet od vnějšího koutku oka k vnitřnímu. Stejným způsobem postupujte i u líčení spodních řas.

Autor použitého obrázku: martinak15. Licence obrázku: CC BY 2.0.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *