Móda a krása

Už se nemusíte bát vzít si k vodě jednodílné plavky. Jsou totiž v módě!

16.2.2016

Plavky – drtivé většině lidí se při vyslovení tohoto slovíčka automaticky vybaví populární bikiny. Jen málokdo si vzpomene na klasiku v podobě jednodílných modelů – a to je škoda. Možná se na první pohled zdá, že dvoudílní bikiny jednodílné plavky jednoznačně převálcovaly a nosit je se odváží jen ženy v letech. Není to pravda. Ačkoli platí, že popularita bikin od 60. let minulého století pořád nezastavitelně roste, i jednodílné plavky se v současné době hrdě hlásí o slovo.

Jednodílné nebo dvoudílné? Věčné dilema žen!

Stejně jako tomu bývalo před několika lety, je tomu tak i dnes – ženy neustále řeší dilema, zda si k vodě obléci dvoudílné plavky a odhalit tak větší kousek holé kůže, nebo zda je lepší dát přednost jednodílné variantě a hravě tak zakrýt nějaký ten nedostatek. Pravda je taková, že v bikinách se na sluníčku nádherně opálíte a to si budeme nalhávat – zlatavě opálená pokožka působí velice sexy a navíc opálené faldíky na břiše nebo na stehnech už nevypadají tak odpudivě. Na druhou stranu jednodílné plavky právě ony nechtěné faldíky hravě zakryjí.

Jednodílné plavky podtrhnou vaší postavu

Zastáváte názor, že jednodílné plavky patří do sbírky žen a dívek, které nemají dokonalou postavu a chtějí zamaskovat přebytečná kila? Ani tohle tvrzení není tak úplně pravda! Jednodílné plavky dokonale zalichotí i ženám s perfektní figurou – díky přiléhavosti materiálu věrně okopírují křivky jejich těla a dají tak na obdiv největší přednosti. Navíc pořídí-li si plavky s vyztuženými košíčky, nebudou mít o obdivné pohledy opačného pohlaví nouzi.

Nuda zde nemá místo

Dávno odzvonilo dobám, kdy byly k sehnání pouze jednotvárné plavky jedné barvy, na kterých byste cokoli přitažlivého hledali asi jen marně. Současné modely jednodílných plavek mají styl a šmrnc a dokážou nadchnout i tu nejnáročnější z vás! Vyzkoušejte například jednodílné plavky s vykrojenou přední částí, zajímavým potiskem nebo zdobením!

Další skvělé plavky si můžete prohlédnout zde

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *