Móda a krása

Kontroverzní kousek dámského šatníku – legíny! Známe důvody, proč jim dát šanci!

24.2.2016

Snad žádný kousek v dámském šatníku nevyvolává tolik rozporuplných debat jako právě legíny, které rozdělují ženské názory přesně na dvě poloviny. Zatímco některé ženy nedají na legíny dopustit a považují je za nedocenitelný model, jiné ženy a dívky legíny odsuzují a zastávají názor, že nosit je si může dovolit skutečně jen málokdo. A jaký názor máte na tento módní kousek vy? Patříte mezi příznivkyně pohodlných a upnutých legín, které se dojí nosit ke všemu a všude, nebo se naopak řadíte mezi jejich odpůrkyně, které by je nejraději sprovodily ze světa?

Důvody, pro které si legíny musíte zamilovat!

Je pravda, že legíny vzhledem ke svému střihu, nelichotí úplně každé postavě a jejich nošení by se měly vyhýbat ženy a dívky plnějších tvarů, které v sobě ještě mají alespoň špetku cudnosti – pro ženy s pár kily navíc jsou perfektní volbou stahovací legíny. Na druhou stranu ale existuje hned několik důvodů, pro které byste tomuto módnímu kousku přeci jen měli dát šanci. Chcete-li vědět, které to jsou, pak si nenechte ujít následující řádky!

Důvod první: legíny vám dodají sexy křivky

Legíny jsou miláčkem jak obyčejných lidí, tak i celebrit a do karet jim hraje skutečnost, že sexy tvarované pozadí jde opět do módy. Jednou z předností legín je fakt, že vám dokážou nadělit opravdu svůdné křivky a pozor – dokonce i ženám, které mají nějaké to kilo navíc! Stačí sáhnout po stahovacím modelu v tmavém odstínu, který vám vykouzlí přitažlivé hýždě a zároveň stáhnou bříško.

Důvod druhý: legíny jsou pohodlné a elegantní

Další obrovskou výhodou tohoto módního kousku je absolutní pohodlnost. Nosit legíny je jednoduše radost, neboť se přizpůsobí vaší postavě a díky použitému materiálu vás nikde netlačí ani neškrtí. Nejenže se pohodlně nosí, ale navíc se dají pořídit v mnoha zajímavých provedeních, přičemž řada z nich je velice elegantní a ležérní a nosit je tak můžete klidně i do společnosti.

Důvod třetí: v legínách můžete vyrazit kamkoli

Na závěr sladká třešnička – díky rozmanitosti modelů, které se od sebe navzájem liší nejen barvou, ale potisky nebo motivy, můžete legíny nosit prakticky kamkoli. Pořídit si můžete modely napodobující džíny, ale i elegantní kousky vhodné do práce či do společnosti stejně jako kousky veselé a plní barev, se kterými se v davu rozhodně neztratíte.

Na závěr přikládáme jedinečný katalog dámských legín

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *