Móda a krása

Krajkové podprsenky, aneb již neřešíme vyčuhující ramínka!

17.2.2016

Vyčuhující ramínko od podprsenky je ve společnosti považováno za obrovské faux pas, kterému by se měla každá žena či dívka vyhnout, nechce-li být terčem módní policie. Není se proto čemu divit, že si ženy ve společnosti neustále kontrolují, zda ani kousíček látky prozrazující barvu její podprsenky nevyčnívá zpoza jejího outfitu. Máte již dost nutnosti neustále se hlídat? Pak je náš dnešní článek určený právě vám! Představujeme vám totiž trend, u kterého jsou vyčuhující ramínka předností – krajkové podprsenky, které se stanou hitem letošního léta!

Rozmazlujte se!

Ačkoli do léta a vysokých teplot na teploměru, které nás přinutí nosit co možná nejméně oblečení, zbývá ještě spousta času, proč byste se nemohli nákupem kvalitního a vzhledově přitažlivého spodního prádla rozmazlovat už nyní? Krajková podprsenka upoutá nejen pozornost opačného pohlaví – krajka má na muže doslova hypnotizující účinky – ale i vám dodá na sebevědomí. Stačí si jen vybrat ten správný model…

Podprsenka, kterou nebudete muset tajit!

Krajkovou podprsenku již nebudete muset cudně schovávat pod vrchní část vašeho outfitu, ba naopak! Pokud si ji oblečete pod hladké bílé tričko nebo necháte její ramínko ležérně vykukovat zpoza oblečeného topu, stane se i maličký kousíček látky vaší předností. Krajka se nejvíce hodí především k hladkým svrškům – chybu neuděláte ani tehdy, pokud si ji oblečete pod průsvitné nebo lehce průsvitné modely. Důležité je, aby vámi zvolený kousek byl opravdu výstavní – doporučujeme tedy vsadit na kvalitu, do které je mnohdy potřeba i nějakou tu korunku investovat. Odměnou vám bude pozornost, která vám dodá na sebevědomí!

Co je trendy?

Co se výběru týče, myslete především na své pohodlí. Podprsenka by vám měla správně sedět, neměla by vás nikde tlačit ani škrtit a měla by být tou nejlepší oporou pro vaše přednosti. Pokud si chcete dodat na objemu, vsaďte na push-up modely nebo podprsenky s kosticemi.

A jako bonus přidáváme jedinečný katalog podprsenek

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *