Móda a krása

Stylová dámská móda – co se dnes nosí?

3.1.2016

Dámské oblečení je velmi rozmanité. Málo kdo si troufne říct, co je trendy a co už se naopak nenosí. My jsme se ale odhodlali podívat se na některé typické dámské trendy.

Dámské bundy

Co ale nikdy z dámského šatníku nezmizí jsou dámské bundy. Ať už jde o jarní, podzimní nebo zimní bundy, v každém dámském šatníku je aspoň jedna. v poslední době tyto bundy začali vytlačovat různé variace dámských kabátů, přesto mají bundy u žen stále velikou oblibu, zejména díky své praktičnosti a širokému výběru.

Dámské džíny

Známe nespočet variací a druhů dámských džín. Některé dámské džíny již vyšli z módy, jiné se stále nosí a některé nové vznikají. Dost populární jsou aktuálně trhané džíny a džíny s dírami na kolenou. Některé ženy ale upřednostňují decentní džíny klasického střihu. Skvělým představením těchto džín je například značka Guess Jeans, která se věnuje kromě džín i výrobě bot, bund a dalšího..

Crossbody kabelky

Kabelky neodmyslitelně patří k životu žen a díky rozmanité nabídce současných trhů si každá žena či dívka dokáže přijít na své. Zatímco někdo preferuje elegantní kabelky, další dává přednost sportovním modelům, další zase neodolá hitu poslední doby – trendy vakům. Ačkoli kabelka dotváří váš outfit a můžete díky ní zvolené oblečení příjemně podtrhnout, ne vždy jste za její přítomnost ráda – zvláště pak ve chvílích, kdy potřebujete obě ruce volné a kabelka zavěšené na předloktí vám brání například v nakupování. Naštěstí známe šikovný tip, díky kterému nepřijdete o kouzlo tohoto módního doplňku a zároveň oceníte praktičnost jeho nošení. Pojďte se seznámit s crossbody kabelkami!

Maximální pohodlí

Crossbody kabelky – jinak také známé pod pojmem crossover – oceníte pro jednoduchost jejich nošení. Tyto kabelky se dají přehodit buď přes rameno, nebo rovnou přes celé tělo a dávají vám tak maximální volnost. Nutno podotknout, že crossbody modely jsou spíše menší, což má svůj důvod – vzhledem k tomu, že je budete nosit zavěšené na jednom rameni, mohla by vám kabelka větších rozměrů a váhy nepěkně odrovnat záda.

Jaké jsou možnosti?

Crossover kabelky se dají rozdělit do dvou skupin. První z nich jsou menší crossbody modely, do kterých pohodlně uložíte drobnosti v podobě klíčů, peněženky, mobilu nebo kapesníčků. Tyto kabelky se nosí přehozené přes celé tělo. Druhou variantou jsou o něco prostornější messengery, které pro uložení vašich nezbytností poskytují o něco více místa a nosí se na jednom rameni.

Jak vybrat tu nejlepší?

Pohráváte si s myšlenkou, která crossover kabelka pro vás bude ta nej? Výběr záleží čistě jen na vás – ohlížet se můžete na barvy oblečení ukrytého ve vašem šatníku, se kterými se konkrétní model bude dobře kombinovat. K dostání je mnoho barev a rozhodně se tak nemusíte spoléhat jen na černou klasiku – ta je sice vděčná, ale občas tak trochu nudná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *