Móda a krása

Stylově i do postele! Jakému pyžamu dáte přednost?

14.2.2016

Vybrat si to pravé pyžamo rozhodně není jen tak. Zatímco někdo noční úbor vůbec neřeší, jiný si naopak dává záležet, v čem každý večer ulehá do postele. Možná ani vám není výběr pyžama úplně lhostejný a pohráváte si s myšlenkou, která varianta by pro vás mohla být ta nejlepší – flanelová klasika, tradiční noční košile, volné tričko ala ledabylý styl nebo krajková košilka ze saténu? Nevíte-li si rady, nechte si poradit dnešním článkem!

Volba pyžama není jen o designu

Hned na začátku společně vyvrátíme jeden mýtus: pyžamo si nelze vybírat jen podle jeho designu. Spánkem strávíte třetinu vašeho života a je tedy důležité, abyste se během těchto chvilek cítili pohodlně. Následující tipy vám možná s výběrem pomohou – tak se nechte inspirovat a do postele ulehněte v modelu, který vám dokáže nabídnout jen to nejlepší!

Flanelová klasika

Příjemné flanelové pyžamo je perfektní volbou především do zimních měsíců, kdy se chcete během noci cítit pohodlně a především chcete, aby vám bylo teplo. Flanelové pyžamo má nejčastěji podobu volných dlouhých kalhot a košile s dlouhým rukávem.

Pyžamo ala poskládej si sama

Velice oblíbenou alternativou je pyžamo inspirované stylem poskládej si sám. Co si pod tím můžete představit? Ve své podstatě úplně cokoli – nejčastěji však volné tričko a pohodlné kraťasy. Jedná se o pohodlný model, ve kterém si každý najde to svoje.

Saténová košilka

Saténová košilka zdobená krajkami, která spíše odhaluje, nežli aby zakrývala, je jasnou volbou žen, které chtějí i za dveřmi ložnice působit sexy a přitažlivě. Tomuto účelu slouží opravdu parádně, ovšem vzhledem k malému množství materiálu vás například během zimních měsíců košilka tohoto typu moc nezahřeje…

Noční košile

Klasická dámská noční košile představuje jakousi zlatou střední cestu mezi pohodlím nabízeným klasickým pyžamem a sexy košilkou slibující vzrušení. Noční košile je pohodlná, může mít rozdílné délky a rovněž může být vyrobena z mnoha materiálů.

Přejít do katalogu stylových pyžam

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *