Móda a krása

Trendy džíny pro každou postavu, aneb poznáte ty pravé?

23.2.2016

Jestli by nějaký módní kousek v dámském šatníku rozhodně neměl chybět, pak jsou to jednoznačně džíny, které naše životy doprovází již slušnou řádku let a skutečnost se má tak, že po nich sáhneme prakticky při jakékoli příležitosti – ať už jdeme do práce, na nákupy, do města nebo vyrážíme na koncert své oblíbené hudební skupiny. Džíny jsou univerzální, dají se velice snadno kombinovat prakticky s jakýmkoli dalším kouskem vašeho šatníku, a pokud si pro sebe vyberete ten správný model, dokážou zalichotit vaší postavě a vyzdvihnout její největší přednosti.

Džíny vybírejte pečlivě

Vybrat si džíny rozhodně není jen tak. Měly by vám dokonale padnout a měli byste se v nich cítit pohodlně. Nezastávejte názor, že pokud se vší silou a přesvědčením nacpete do menšího modelu a podaří se vám zapnout knoflík, že je to vaše správná velikost – není. Džíny sice mají být stylové a mají vám lichotit, ovšem v první řadě vám musí sedět. A mezi jakými modely můžete vybírat?

1. Zvonové kalhoty, aneb zvonáče na scénu!

Zvonové kalhoty – kterým nikdo neřekne jinak nežli zvonáče – byly hitem v 70. letech, kdy je nosily jak ženy, tak i muži. Jestliže zrovna nefandíte upnutým a těsným střihům, pak vám tato volnější varianta jistě přijde vhod. Největší výhodou zvonových kalhot je umění zamaskovat výraznější boky a zakrýt silnější lýtka. Vsadíte-li na vysoký pas, pak si opticky prodloužíte nohy a přitáhnete tak na sebe pozornost.

2. Úzké slimky, aneb džíny nejen pro modelky!

O úzkých džínech koluje mylná domněnka, že patří jen ženám a dívkám s dokonalými proporcemi – není to pravda. Věřte nebo ne, ale slimky můžou slušet jakékoli postavě, stačí si jen správně vybrat. Jestliže k vám byla příroda štědrá a nadělila vám postavu – jak se říká – krev a mlíko, pak vám doporučujeme nosit slim kalhoty v tmavších odstínech, které opticky zužují a dodají vám na sebevědomí. Obujete-li k nim vysoké podpatky, rázem získáte nejen na výšce, ale i přitažlivosti.

3. Boyfriend džíny, aneb inspirace v pánském šatníku!

Hitem posledních let jsou tzv. boyfriend džíny inspirované pánskou módou, které si již dokázaly získat srdce i přízeň mnoha žen a dívek. Tyto kalhoty poznáte podle lehce sníženého rozkroku a ohrnutých nohavic, které jsou pro tento model typické. Ovšem pozor – boyfriendky rozhodně nemůže nosit úplně každý, neboť opticky postavě příliš nelichotí. Doporučujeme tedy ženám a dívkám plnějších tvarů hledat ty pravé džíny o kousek vedle.

Nesmíte také prošvihnout tuhle jedinečnou kolekci dámských džín

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *