Pánské oblečení Trička a košile

5 neformálních pánských košil

2.2.2020

Casual móda je v kurzu více než kdy dříve. Ženy i muži nosí elegantní kousky do práce, do školy i do města. Mužské košile se už dávno nenosí jen k obleku. Vezměte si jednu k džínům nebo ke kraťasům, v zimě pod ni vezměte ještě tričko nebo na ni oblékněte pěkný svetr. Košile jsou prostě univerzálním kouskem, který by neměl chybět v žádném mužském šatníku. Obzvlášť pokud jde o neformální pánské košile.

Vypátrali jsme pro vás 5 pěkných neformálních košil za pár stovek korun. Aspoň jednu z nich si určitě vyberete.

1. Tmavě modrá s jemným vzorem

Košile s jemným vzorem jsou velmi oblíbené. Dost často se kombinuje právě modrá s bílou, narazíte na puntíky, kotvičky a nejrůznější malé obrázky. Podle typu vzoru pak košili lze nosit spíš jako společenskou nebo neformální. Puntíky se hodí pro obě příležitosti.

man-shirt

Tmavě modrá slimfit košile Burton

2. Jednoduchá světle šedá košile

Pro vyznavače minimalismu a rčení, že v jednoduchosti je krása, jsou určeny jednobarevné košile. Nejlépe vypadají světlejší barvy, tato šedá neformální košile se dá nosit třeba k černým či modrým džínům.

3813494

Světle šedá košile Burton

3. Nesmrtelná kostkovaná košile

Výše dvě uvedené košile se dají nosit jak k neformálním, tak formálnějším outfitům. Naproti tomu kostkovaná košile je čistě neformální. Z módy ale jen tak nevyjde.

4168941

Kostkovaná košile

4. Světle modrá košile

Baby blue neboli světle modrá je velmi oblíbenou barvou pro dámské i pánské košile. Naprosto perfektně vypadá k černým džínům či kalhotům.

3704416

Světle modrá baby blue košile

5. Košile s knírky

V poslední době by se mohlo zdát, že čím bláznivější vzor, tím lepší košile. Proto ani v našem přehledu nesmí chybět jedna odvážná pánská košile s moustache knírky.

4169010

Černá košile s knírky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *