Móda a krása

Kabelky na jaro – s jakým modelem rozhodně neuděláte chybu?

21.2.2016

Zima se ještě pevně drží kralujícího žezla, ovšem i tak se k nám pomalými krůčky blíží teplotně přitažlivější jaro. Možná ani vy nepatříte k zimním nadšencům a první jarní paprsky vyhlížíte s maximální nedočkavostí. I my se jarních měsíců nemůžeme dočkat, a proto jsme se rozhodli vytvořit dnešní článek, jehož středobodem budou jarní kabelky. Sledujete-li aktuální trendy a snažíte se volit své oblečení, boty či doplňky s ohledem na to, co nám udávají módní žebříčky, pak se jistě i vám budou hodit naše tipy na kabelky, se kterými na jaře zaručeně neuděláte chybu!

Jaro přeje odvážným

S příchodem jara se probouzí nejen příroda, ale i barvy a odvážné kreace v našich šatnících. Zapomeňte tedy na klasiku v podobě jednoduché černé kabelky, která je sice perfektně univerzální ale pro veselé jarní dny tak trochu nudná. My vám přinášíme 3 trendy varianty, díky kterým budete v jarních ulicích k nepřehlédnutí!

Kufříky jako ze školních lavic

Kufříkové kabelky se hrdě hlásí o slovo i o místo ve vaší kabelkové sbírce! Tento druh kabelek se pyšní pevnou konstrukcí, která vám dá jistotu, že veškeré uložené drobnosti a cennosti budete mít nejen neustále u sebe, ale především maximálně v bezpečí. Vybírat můžete z mnoha stylových designů a záleží jen na vás, zda se rozhodnete pro decentnější variantu nebo raději dáte přednost výraznějšímu modelu.

Aktovka z tatínkovy pracovny

Určitě ani vám neunikla skutečnost, že se stále více módních trendů pro ženy inspiruje v pánském šatníku – ať už jde o klobouky, kalhoty nebo boty. Není se proto čemu divit, že i aktovky jsou stále více na odbyt. Klasikou v tomto odvětví jsou hnědé nebo černé modely, které můžete nosit prakticky k čemukoli a dokonale tak doplníte svůj oblečený model, chybou nebude ani sázka na pestřejší model, se kterým naopak příjemně vyniknete.

Psaníčka zářící nápadem

Psaníčka doprovází naše životy již nějaký ten pátek a hrdě doplňují naše společenské outfity. Rozhodně není pravidlem, že byste je mohli nosit jen na plesy nebo večírky – vyrazit si do ulic s výrazným psaníčkem je totiž výborný nápad! Drobná psaníčka hýřící všemi barvami se stanou vaší předností, díky které dokonale splynete s probouzející se přírodou.

Jako bonus k článku přidáváme jedinečnou kolekci dámských kabelek

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *