Móda a krása

Pouzdrové sukně lichotí hubeným i baculkám, nebojte se jich ani vy!

27.2.2016

Pouzdrová sukně je pro mnoho žen a dívek doposud neprobádaným územím a to je obrovská škoda. Tento módní kousek se na předních příčkách hrdě drží již slušnou řádku let, a byť pouzdrová sukně rozhodně nepatří k výstřelkům moderní doby, dokázala si získat srdce a přízeň mnoha žen a dívek napříč všem věkovými kategoriemi. Věřte nebo ne, ale tento typ sukně si mohou dovolit nosit jak hubené ženy, tak i baculky, ke kterým byla příroda v rámci přidělování nějakých těch kilo o něco štědřejší.

Výběr pouzdrové sukně nepodceňujte

Největší předností pouzdrových sukní je schopnost dokonale zdůraznit ženské křivky a dát tak na obdiv jejich svůdné tvary – stačí jen zvolit ten správný model. Sukně pouzdrového typu v současné době můžete pořídit v mnoha provedeních, které se od sebe navzájem liší nejen střihem, ale i délkou nebo použitým materiálem. Máte-li postavu boubelky, určitě se nošení pouzdrové sukně nemusíte bát. Doporučujeme vám volit takové modely, které mají rovný střih a svou pozornost zaměřit především na volbu velikosti – rozhodně nesázejte na menší velikosti, do kterých se budete doslova soukat.

Pouzdrová sukně sluší všem, ale…

Ačkoli jsme na začátku našeho článku hrdě tvrdili, že pouzdrová sukně sluší každé ženě – ať už hubené nebo baculatější – je tu přeci jen jedno měřítko, na které by si ženy a dívky měly dát pozor. Je jím větší a vypouklé bříško, na které by sukně pouzdrového typu jen zbytečně upozornila a přilákala by pozornost tam, kde o ni nestojíte.

Jak a s čím nosit pouzdrovou sukni?

Zaujala vás představa lichotící pouzdrové sukně, ale lámete si hlavu nad otázkou, s čím tento kousek vlastně kombinovat? Dobrou zprávou je, že pouzdrové sukně jsou velice variabilní a nejenže se tak dají kombinovat prakticky s čímkoli, jejich nespornou výhodou je skutečnost, že si je můžete obléci kamkoli – a to jak do společnosti, tak i do práce nebo na neformální akci, kde budete chtít být za dámu. Pouzdrovou sukni můžete nosit s upnutými tílky doplněnými například o koženou bundu, do práce se naopak hodí sukně v kombinaci s chlupatým svetrem a pro běžné nošení doporučujeme kombinovat s halenkou či košilí.

Katalog pouzdrových sukní najdete zde

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *