Móda a krása

Užitečné tipy pro výběr kabelky. S námi tu pravou pozná každá!

16.2.2016

Kabelky k ženám neodmyslitelně patří a skutečnost se má tak, že právě tento módní doplněk ve většině případů zaujímá roli dominanty celého ženského outfitu. Zatímco pro ženy jsou kabelky nejvěrnějšími společnicemi, u mužů se jedná o neprobádanou oblast ženských tajemství, do které není radno vydávat se na vlastní pěst. Vybrat si tu pravou kabelku mnohdy není jen tak – díky více než pestrému množství je pro mnohé z vás finální výběr skutečně tvrdým oříškem. Potřebujete-li poradit, pak si nenechte ujít naše tipy skrývající se v následujících řádcích!

Výběr kabelky je individuální záležitost

Bohužel neexistuje jeden přesný návod, podle kterého by se všechny ženy či dívky při výběru kabelky mohly řídit. Pravda je taková, že volba kabelky je hodně individuální záležitostí – přeci jen každá z nás preferuje jiný styl, jiné barvy, jiné tvary, jiné materiály. I přesto vás ale nenecháme na holičkách a poradíme vám alespoň základní kritéria, dle kterých se lze při nákupu nové kabelky řídit – tak s chutí do toho!

1. Kvalita

Snad nejdůležitějším předpokladem je kvalita. Nikdo nechce utratit peníze za model, který vydrží pár měsíců, a poté se s ním budete muset rozloučit. Jestliže vybíráte model pro celoroční nošení, pak vám doporučujeme sledovat kvalitu ostřížím zrakem a do kvalitního materiálu investovat i vyšší peníze – top volbou může být nesmrtelná kůže.

2. Vkus

Jedním z nejlepších a nejspořivějších vodítek může být váš vlastní vkus a vaše intuice. Možná se vám již stalo, že jste při vstupu do obchodu spatřili konkrétní model a ihned jste věděli, že právě tahle kabelka byla stvořena pro vás. V tomto případě jen doporučíme myslet i na složení vašeho šatníku, aby se vámi zvolený model dal s ostatními kousky dobře kombinovat.

3. Sezónnost

Sezónnost je kritériem, na které se bohužel velmi často zapomíná a je to škoda. Nepsaným pravidlem je, že by každá žena či dívka měla mít ve své sbírce vícero modelů a ty by následně měla střídat nejen podle konkrétní příležitosti či nálady, ale i podle aktuálně panující ročního období.

Jako bonus k článku přidáváme jedinečnou kolekci dámských kabelek

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *